sitemap tisknout stránku
Nacházíte se: Úvodní stránka » Suché mazání

Kontaktujte nás

LHP Industry s.r.o.
Kraví hora 8
602 00 Brno

Tel: +420 543 214 186
Tel: +420 543 214 189
Fax: +420 543 233 529
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Suché mazání

Moderní a inovativní systém mazání dopravníkových pásů

LHP Industry, s.r.o. představuje unikátní systém suchého mazání dopravníkových pásů v potravinářském průmyslu . Naše řešení pomáhá potravinářským společnostem, které plní jakékoliv lahve, ve zvyšování efektivity a produktivity, snižování nákladů i zlepšování bezpečnosti práce a ekologie.

Suché mazání spočívá v kombinaci moderního syntetického maziva a na míru vytvořeného přesného aplikačního systému. Plně automatizovaný systém aplikuje mazivo schválené pro použití při potravinářské výrobě (certifikace USDA NSF H1) v přesném množství pro zajištění „suchého“, nicméně extrémně kluzkého povrchu laťkového dopravníku. Maximální potřebné snížení tření mezi základnou lahve a dopravníkem je neustále zajišťováno plně automatickým systémem.

Výstižné prezentační video výhod a přínosů suchého mazání

Naše společnost si dovoluje představit výhody a přínosy řešení systému suchého mazání v krátkém prezentačním videu. Velice rychle a efektivně vás seznámí s nejpodstatnějšími výhodami, které systém nabízí a zprostředkuje vám konkrétní představu o principu fungování systému v praxi.

Prezentační video je ve formátu AVI a jeho velikost je 38MB, proto mějte prosím strpení při stahování videa, na některých pomalejších připojeních tento požadavek může trvat i několik minut. V případě problémů se stažením nebo přehráváním videa prosím kontaktujte náš tým, rádi vám poskytneme CD verzi pro plynulé přehrávání videa. Pokud jste si video již stáhnuli z našich stránek, ale z jakýchkoliv důvodů nelze přehrát. Pak si prosím nainstalujte speciální kodek pro přehrávání tohoto videa. Děkujeme za pochopení a neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Prezentační video suchého mazání

Po kliknutí vyberte z možností Uložit (doporučujeme pro pomalejší připojení), nebo Přehrát (pro velmi rychlé připojení). Po uložení souboru jej vyhledejte v příslušné složce a spusťte. Pokud by přehrávání nezobrazovalo video nebo oznámilo chybu, prosím použijte níže umístěný kodek.

Stáhnout kodek pro přehrávání videa

Kodek doporučujeme uložit na disk a po stažení spustit. Instalace proběhne po potvrzení bez jakýkoliv nároků. Velikost kodeku je 4MB.