sitemap tisknout stránku
Nacházíte se: Úvodní stránka » Suché mazání » O produktu

Kontaktujte nás

LHP Industry s.r.o.
Kraví hora 8
602 00 Brno

Tel: +420 543 214 186
Tel: +420 543 214 189
Fax: +420 543 233 529
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

O produktu

Přechod z vodního systému

LHP Industry představuje unikátní systém suchého mazání, který je využíván v nápojovém průmyslu jako náhrada klasického, méně efektivního a dražšího vlhkého systému mazání.

Systém nepoužívá žádné mýdlo ani vodu a pracuje ve skvělé harmonii s existující plnící linkou. Principem je aplikace syntetického maziva do dopravníku v pravidelných intervalech.

Na rozdíl od podobných systémů založených na použití oleje však nehrozí žádná kontaminace ani vznik prachu (např. oleje na bázi teflonu).

Produktivita

Suché mazání pomáhá nápojovým společnostem po celém světě dosahovat nové úrovně výkonnosti v plnění lahví. Přináší jak nižší náklady, vyšší účinnost, bezpečnější pracoviště, tak i ekologický provoz a úsporu lidských zdrojů. Někteří ze zákazníků dosáhli zvýšení produktivity až o 20%.

Instalace suchého mazání může proběhnout s minimálním přerušením provozu.

Bezpečnost

Systém suchého mazání byl důkladně testován a získal také certifikát od National Sanitation Foundation International jako bezpečný produkt pro potravinářský průmysl - certifikace USDA NSF H1. (NSF International vydává certifikáty pro produkty z oblasti potravinářství a zpracovatelství vody a vzduchu.)

Pro další informace o systému suchého mazání nás neváhejte prosím kontaktovat nebo nám zanechte kontaktní údaje prostřednictvím formuláře a my Vás budeme kontaktovat v čase, který Vám bude vyhovovat.

Průmyslová odvětví

Suché mazání splňuje nejvyšší požadavky na vysokorychlostní produkci. Naše technologie byla vyzkoušena, otestována i úspěšně implementována na všech typech produkčních linek včetně acetylenové linky, linky z nerezové oceli, mat-top a většině nápojových nádobách zahrnujících PET, skleněné láhve, tetra a plechovky. Náš produkt je důsledně založen na zlepšení produktivity a efektivity linky, snižuje spotřebu elektrické energie a odstraňuje potřebu použití vody a saponátu.

Produkt suchého mazání může být aplikován jak na linkách nealkoholických nápojů, tak i pro linky pivního průmyslu. Naše mazadlo má potravinářskou bezpečnostní certifikaci USDA NSF H1 a bezpečnost v oblasti pivního průmyslu prokázaly i nezávislé studie z Velké Británie, mazadlo nemá žádný negativní dopad na žádný druh piva.