sitemap tisknout stránku
Nacházíte se: Úvodní stránka » Suché mazání » Naše služby

Kontaktujte nás

LHP Industry s.r.o.
Kraví hora 8
602 00 Brno

Tel: +420 543 214 186
Tel: +420 543 214 189
Fax: +420 543 233 529
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Naše služby

Naše závazky

Smyslem naší práce je poskytování kompletních, profesionálních a spolehlivých služeb, které přinášejí zjevné výhody a úspory našim zákazníkům. Systém, který prezentujeme považujeme za nejlepší možné řešení v oboru a jsme patřičně hrdí, že jej můžeme nabízet, instalovat a spravovat. Naší zodpovědností je nejen správná a důkladná instalace systému do provozu, ale i pravidelná údržba a zajištění přesné funkčnosti. Díky našim spokojeným zákazníkům se snažíme dále rozšířit naše pole působnosti do pobaltských států, Turecka i Spojených arabských emirátů.

Naši technici

Jelikož je spokojenost zákazníku pro nás na prvním místě, musí i naši zaměstnanci splňovat náročná kritéria. Zaměstnáváme zkušené odborníky, kteří díky svým schopnostem přináší našim zákazníkům přidanou hodnotu a jsou ochotni jim jakkoliv vyjít vstříc. Každý z našich zákazníků má svého obchodního zástupce, který je vždy potěšen individuálně přistupovat ke každé otázce.

Návštěvy provozů

Během průvodních jednání naši technici zmapují plnící linky a zakreslí všechny nutné podrobnosti pro přesnou instalaci systému. Naše společnost následně vyhodnotí získaná data a sestaví nejvhodnější a nejefektivnější způsob instalace systému pro daný provoz. Systém suchého mazání, který společnost LHP Industry prezentuje, nevyžaduje žádné změny nebo zásahy do plnící linky a díky tomuto jsou naši technici schopni systém instalovat velice rychle bez zbytečných prodlev v provozu. Standardní dobou je 14 hodin na linku. Servisní technik naší společnosti pak během prvního týdne provozu provede více návštěv a kontrolu linek, aby se ujistil, že systém je správně nastaven a funguje naprosto bezchybně.

Garance provozu

Naší filozofií je dlouhodobá kvalitní spolupráce s klientem a i proto se snažíme již od počátku vytvářet atmosféru důvěry a zodpovědnosti. LHP Industry je plně zodpovědná za všechny instalace i údržbu systému. Naší zodpovědností je také pravidelná údržba, veškerý servis, včasné doplňování maziva i čištění systému. Veškeré servisní zásahy jsou zahrnuty do dohodnuté měsíční platby a na systém je poskytnuta stoprocentní záruka po celou dobu trvání smlouvy.

Dále našim klientům poskytujeme speciální pohotovostní linku, která je každým dnem plně k dispozici pro jakékoliv dotazy nebo připomínky. V případě nahlášení poruchy naše společnost garantuje rychlý zásah servisního technika, nabízený systém je však takové povahy, že je schopen i v případě nejzávažnějších poruch fungovat minimálně 24 hodin za plného provozu linky bez jakéhokoliv vlivu na produkci.